27 listopada 2017, 11:06

Znamy już Lidera Budownictwa 2017! Za nami II edycja gali dla firm wykonawczych

W Kazimierzu Dolnym wręczono statuetki Lidera Budownictwa 2017 dla najlepszych firm wykonawczych budujących w Polsce w systemie Ytong Silka Multipor. To największe tego typu wydarzenie dla wykonawców pracujących w segmencie materiałów ściennych. Organizowane było po raz drugi przez firmę Xella Polska, lidera energooszczędnych rozwiązań budowlanych.

 

Gala Lidera Budownictwa 2017, choć odbyła się dopiero po raz drugi, cieszy się już sporym uznaniem w branży budowlanej. – Jako jedyny producent materiałów ściennych organizujemy dla wykonawców raz w roku specjalną galę. Chcemy w ten sposób uhonorować naszych najlepszych Partnerów biznesowych – wyjaśnia ideę gali Lidera Budownictwa Wojciech Łasut, Dyrektor Działu Technicznego Wsparcia Sprzedaży Xella Polska.

II edycja gali odbyła się 17 listopada w Kazimierzu Dolnym w hotelu Król Kazimierz. Zaproszono na nią 50 firm wykonawczych z całej Polski, specjalizujących się w budowie domów w systemie Ytong Silka Multipor. Jak mówili podczas imprezy wykonawcy, wyczekują tego dnia przez cały rok, bo to największe tego typu wydarzenie w branży.

Wieczorem na scenie wręczono statuetki Lidera Budownictwa, które otrzymały cztery najlepsze firmy wykonawcze budujące w pełnym systemie Ytong Silka Multipor – po jednej z każdego regionu sprzedaży Xella Polska.

Tomasz Kruppik, Prezes Xella Polska, podczas wręczenia nagród podkreślał, jak ważna jest rola wykonawców w procesie budowy: – Produkujemy wysokiej jakości materiały budowlane. Nasz bloczek Ytong stał się wręcz synonimem betonu komórkowego, ale sam w sobie jest tylko produktem. Dopiero praca wykonawców nadaje dodatkową wartość bloczkom, powstaje z nich ściana, a ze ściany wymarzony dom. To dzięki profesjonalizmowi firm wykonawczych nasze materiały przemieniają się w wysokiej jakości energooszczędne budynki. Bez Was nie byłoby sukcesu naszych produktów, dlatego chcemy dziś nagrodzić Waszą pracę, doświadczenie oraz kunszt budowlany.

W tym roku statuetki Lidera Budownictwa otrzymały firmy: Antałek – Konrad Dudziec, Zakład Budowlany Adam Niemiec, Usługi Budowlane Robert Surlas oraz Usługi Ogólnobudowlane Robert Jabłoński.

Pan Konrad Dudziec otrzymał tytuł Lidera Budownictwa już po raz drugi. – Co roku buduję średnio 25 domów w systemie Ytong. Dobrze mi się muruje z materiałów Xelli. Dla mnie Ytong to sama korzyść: przyjemna praca, bo bloczki mają dokładne wymiary i do tego mogę w dwa dni zbudować całą kondygnację łącznie z nadprożami, podczas gdy w ceramice zajmuje to tydzień – mówi Konrad Dudziec, nagrodzony wykonawca.

Laureat chwali galę organizowaną przez Xella Polska. – Różne firmy budowlane zapraszają nas wykonawców na imprezy, ale tylko gala Lidera Budownictwa ma rozmach niczym rozdanie Oscarów. Sama nagroda jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, ale i motywuje do dalszej pracy – przekonuje Konrad Dudziec.

Gala Lidera Budownictwa odbywa się raz do roku. Stanowi podsumowanie każdej kolejnej edycji programu Energomocni, stworzonego przez firmę Xella Polska z myślą o firmach wykonawczych budujących profesjonalnie w technologiach Ytong i Silka.

 

Dowiedz się więcej o programie dla wykonawców Energomocni: http://www.energomocni.pl

###

XELLA Polska Sp. z o.o. jest pionierem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent markowych wyrobów Ytong i Silka – systemu białych bloków ściennych o wysokich parametrach cieplnych i wytrzymałościowych, które pozwalają szybko i sprawnie wznosić budynki o różnym przeznaczeniu: od domów jedno- i wielorodzinnych, po wielkoskalowe obiekty przemysłowe i komercyjne. Ytong Energo+ to jeden z nielicznych materiałów na rynku, który pozwala wznosić jednowarstwowe ściany spełniające najwyższe wymagania termiczne. Xella to również producent innowacyjnego systemu ociepleń Multipor, który można stosować od wewnętrznej strony ścian, co ma znaczenie w przypadku termomodernizacji zabytkowych obiektów, kiedy nie można ingerować w wygląd fasad.

Priorytetami Xelli są jakość produkcji, a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”. Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla wykonawców – Akademię Profesjonalnego Budowania.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim. W grupie zatrudnionych  jest około 650 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl

Tagi

Załączniki